Skip to content
Eldhwen
Cesta sebapoznania
Eldhwen
  • Domov
  • O mne
  • Galéria Mandaly
  • Všeobecné mandaly
  • Otázky
  • Pravidlá
  • Zákon o ochrane osob.údajov
Facebook page opens in new windowFacebook page opens in new window
mariabulkova@gmail.com, azodariana@gmail.com
  • Domov
  • O mne
  • Galéria Mandaly
  • Všeobecné mandaly
  • Otázky
  • Pravidlá
  • Zákon o ochrane osob.údajov

Category Archives: Práca na sebe

You are here:
  1. Home
  2. Category "Práca na sebe"

Strach, ako dvere do neznáma

Práca na sebeBy Azodariana9. júla 20101 Comment

(Poselství Marie prostřednictvím Pamely Kribbe – Červen 2010)

Všetko je škola života

Práca na sebeBy Azodariana6. júla 2010Leave a comment

Ninka urobila pokračovanie k Pichnutiu do bubliny. Myslíme, že nastal čas pomenovávať veci pravými menami, zahodiť masky a byť tými, kým je nám dané byť.

Viera, dôvera, naše cesty

Autorské články, Práca na sebe, Viera a dôveraBy Azodariana5. júla 2010Leave a comment

V čo, koho, čomu a prečo veríme… a máme vôbec? 😀

Nežiadame od seba príliš?

Autorské články, Práca na sebe, Začíname s premenouBy Azodariana4. júla 201014 komentárov

Určite každý poznáme aspoň jedného človeka, ktorý si o sebe myslí, že je majster sveta, že je úžasný a dokonalý a pritom je neschopný, lenivý a bez akejkoľvek snahy posúvať sa vpred, nerobí mu problém druhým nadať, obviňovať ich, ohovárať a vylievať si na nich zlosť… Tento problém je všeobecne rozšírený a často rozoberaný. Nie…

Čo nás čaká v júli?

Práca na sebeBy Azodariana1. júla 201014 komentárov

No bude to zaujímavé 🙂

Kam nás duša zavolá….

Práca na sebeBy Azodariana29. júna 2010Leave a comment

Niečo neprestajne a stále aktuálne…

Ešte niečo bez názvu :)

Práca na sebe, ZdravieBy Azodariana25. júna 2010Leave a comment

Napadlo ma zopár vecí k Azodarianinému článku….

Načo názov :P

Autorské články, Práca na sebe, Začíname s premenouBy Azodariana23. júna 2010Leave a comment

Naskytla sa mi otázka…. Koľko z toho, čo hovoríme je skutočne nezbytné povedať? Väčšina ľudí sa sťažuje, že som príliš tichá, že málo komunikujem, že so mnou nie je reč. Ale keď si s človekom nemáme čo povedať, tak predsa nebudeme len tak plytvať slovami, len aby reč nestála. Načo si míňať energiu na rozprávanie…

TOP antioxidanty

Práca na sebe, ZdravieBy Azodariana21. júna 20101 Comment

Prišlo mi mailom 🙂

←1
23456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401
…402403404405406…
407
408→
Go to Top