Učím sa ďakovať…

Postupne sa učím milovať svoj život. Alebo lepšie povedané, odúčam sa hnevu a neustálym obvineniam aký je k ľuďom nespravodlivý. Verím, že láska k životu je našim srdciam od pradávna prirodzená. Cítim, že je úplne prirodzené milovať život bez ohľadu na to či spĺňa moje predstavy alebo mi ich načisto berie ako vietor jesenné listy…

Byť človekom

„Mňa svet nezaujíma. Mám obavy o ľudí, s ktorými žijem. Druhý svet je v novinách. Moja rodina a moji susedia sú môj život – jediný život, ktorý môžem zažiť. Čo leží za nami, je novinová mytológia. Nie je veľmi dôležité, aby som si robil kariéru alebo dosiahol veľké veci pre seba. Pre môj život je…