NIEKTORÍ ĽUDIA NECHCÚ ŠŤASTIE. CHCÚ LEN ABY STE BOLI ROVNAKO NEŠŤASTNÍ AKO ONI
V spoločnosti stále pretrváva stereotypná predstava, že partnerský vzťah je automaticky znakom životného úspechu, emocionálnej stability a osobnej zrelosti. Byť vo dvojici sa často považuje za prirodzený cieľ človeka, zatiaľ čo dlhodobá samota býva interpretovaná ako osamotenie, ktoré má predstavovať problém, zlyhanie alebo dôkaz nenaplnenosti. Takéto zjednodušené videnie však ignoruje jednu podstatnú skutočnosť – nie…
